Хабарництво в Черкасах – вкотре в центрі уваги

8
Співробітники Служби безпеки України затримали під час отримання хабара чиновника Черкаського інституту пожежної безпеки. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Викриття хабарника відбулося співробітниками СБУ також за сприяння Черкаської прокуратури. Бажаючим отримати «легкі гроші» виявився завідувач одного з секторів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Співробітник державної установи вимагав від курсантів і слухачів хабара за те, що вони зможуть без особливих зусиль здати екзаменаційну сесію.
Затримання відбулося прямо в кабінеті корупціонера при отриманні чергових коштів – 25 тисяч гривень і 1100 доларів США. За фактом порушення закону відкрито кримінальне провадження згідно п. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Також наступними кроками СБУ стало викриття ще трьох співробітників інституту. При проведенні обшуку вдома в одного з підозрюваних було виявлено 100 тисяч доларів та 1 мільйон гривень.
Співробітники спецслужби продовжують виконання невідкладних оперативно-слідчих дій для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників корупційної схеми.

12Нагадаємо що лютому 2016, ГПУ спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Нацполіції затримали в.о. керівника поліції Черкаської області Пустовара Владислава та заступника директора інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ під час спроби надати хабар за проходження атестації. А сьогодні стало відомо, що Пустовара відпустили під домашній арешт після внесення застави в розмірі 526 тисяч гривень.

3731 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *