ФСБ РФ заявила про затримання українського контррозвідника. Відео

fsb2Сьогодні стало відомо про затримання в Російській Федерації українського громадянина Юрія Іванченка, який, за словами росіян, є співробітником Департаменту контррозвідки СБУ. Іванченка було затримано ще 26 березня, але інформація про це була розповсюджена лише сьогодні.

На думку слідчих в цій справі, Юрій Іванченко прибув до Росії начебто відвідати родичів, але це був тільки привід, адже українським спецслужбовцям заборонений в’їзд до РФ.

Іванченку інкримінують «шпигунський сценарій», за яким він мав заручившись довірою співробітника ФСБ, запевнити його в своїх можливостях набувати і передавати секретну інформацію з СБУ. В подальшому співробітника ФСБ планувалось захопити в Києві біля таємного схрону під час отримання ним інформації від Іванченка.

ФСБ-шники запевняють, що «вели» Іванченка ще до його прибуття в РФ. Також російські спецслужбовці стверджують, що операція по дискредитації співробітника ФСБ була спланована СБУ спільно з ЦРУ США.

Незважаючи на серйозність звинувачення, мірою покарання для «українського шпигуна» стане депортація з території Російської Федерації із забороною подальшого в’їзду. М’якість міри пояснюють тим, що Іванченка вдалось схопити ще до того, як він наніс шкоди інтересам держави.

UPD: З’явилося відео

5311 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *