“Французька весна” в Києві розпочалася

11
Вже тринадцятий рік поспіль в українській столиці проводиться фестиваль “Французька весна”. Організовує цей фестиваль Французький інститут в Україні.

Як повідомляє “Радіо Свобода”, відкриття “Французької весни” ознаменувалося масштабним спектаклем в форматі 3D-проекцій. Французькі митці цього разу розповіли про найменших у світі істот: двоє маленьких ескімосів Анукі вирушають “на пошуки весни”. Дорогою вони зустрічають мандрівниць, які зачаровують своєю музикою – участь в одній з сцен дійства приймала українська жіноча театрально-музична група Dakh Daughters.

Світлове шоу, яке зібрало багато глядачів, транслювалося на фасаді Українського дому на Європейській площі.

13
“Французька весна” в Україні триватиме протягом усього квітня. За традицією, що склалася протягом багатьох років, на фестивалі будуть представлені новинки французького театру, кіно, літератури, музики та образотворчого мистецтва. Ознайомитися з програмою можна на інтернет-сторінці Французького культурного центру.

 

Фестиваль “Французька весна в Україні 2016” відбувається також у містах Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Рівне, Львів та Харків. У Києві він триватиме до 26 квітня.

20145 Total Views 27 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *