У Черкасах відбувся фестиваль авіації “RockFlyFest”

3У Черкаському аеропорті на протязі трьох днів проходив фестиваль малої авіації під назвою “RockFlyFest”. До міста злетілися близько 30 авіаторів з різних міст України. Це представники таких аероклубів як “Аеропракт” (м.Київ) на чолі з конструктором Юрієм Яковлевим, запорізька федерація авіаційних видів спорту, власник авіаклубу “Девічки” Сергій Нікіфоров, представники харківського аеродрому “Коротич” та багато інших.

Відвідувачі фестивалю мали можливість насолодитися неймовірними трюками у повітрі, у виконанні майстерних пілотів, побачити на власні очі різні моделі приватних літаків та гелікоптерів, таких як: Piper Cherokee, Cessna ,Rally Socata, Piper Saratoga, Beechcraft, 2Аеропракт, Zephir, Pipistrel, CW та гелікоптер Robinson.

Також гості насолоджувалися прослуховуванням музичних творів в стилі рок у виконанні «Мандариновий рай», «OLDSCHOOL», «Ефект метелика», «Муха», «Abadonna», «BrownSound», «Спів Братів»,  «Сонце в Кишені», «4Films», «Naomi», «O.Chi». “Острів ОDD”, «Бєлка і Стрєлка», «Мурена».

Організатори авіаційного шоу надали можливість відвідувачам взяти участь у екскурсійних польотах, побувати на виставці ретро-автівок, байків, відвідати розважальні заходи для дітей. А деякі маленькі глядачі – сироти та діти учасників АТО – отримали задоволення від польоту над містом безкоштовно.

 

 

943 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *