Учора в Україні відмічали День Матері

2

Учора, 8 травня, в Україні відзначали День Матері, в зв’язку з чим український глава нагородив почесним званням «Мати-Героїня» 1 085 жінок.

Відповідний указ був підписаний Петром Порошенком 7 травня. Згідно українського законодавства, матір’ю-героїнею може стати жінка, яка виховує до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Матірʼю-героїнею може стати жінка, не тільки та, яка народила власних дітей, а й та, що виховує усиновлених. Звання присвоюється лише українкам, які змогли забезпечити своїм дітям необхідні умови для життя і розвитку.

Почесне звання «Мати-Героїня» було присвоєно українкам, які змогли піклуватися про своїх дітей, забезпечивши їм не тільки необхідні матеріальні умови, а й умови для духовного, інтелектуального, та фізичного розвитку. Найбільша кількість багатодітних матерів в Закарпатській області – звання присвоєно 202 українським жінкам.

Також багато матерів-героїнь проживає у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Рівненській, Полтавській, Одеській та інших областях України.

Згідно ЗУ «Про державні нагороди України» жінки, які заслужили це почесне звання, мають отримати одноразову винагороду у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму.

1722 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *