Україну чекають складні роки з Гройсманом…

1Сталося те що сталося: Яценюк подав у відставку, йдуть консультації щодо становлення нового Кабміну. Про це зазначає відомий політичний оглядач і блогер Соломон Манн. Він говорить, що найбільше радіє з цього Москва: урочисті репліки йдуть головними подіями дня – “в Україні не можуть домовитися партії”, “в Україні замість реформ політики зайняті гризнею”, “в Україні відбулося падіння Кабміну Майдану” і т.д. По тих, хто найбільше радіє, легко можна судити, кому це найбільше потрібно.
2Ті інвестори, які сподівалися, що в Україні нарешті буде мир і стабілізація, різко відкликали свої інвестиційні пропозиції. Ті, хто вірив в Україну, тепер вірять в неї менше. МВФ, цілком терпимо відпрацював два роки з Яценюком, але дуже роздратований тяганиною, адже Фонд не допомагає країнам, які не мають політичної волі. А тепер треба починати все з нуля, а чи потрібно це їм?

3Коротше кажучи: те що трапилося дуже і дуже погано. Але це ще не кінець, хоча відбувається і балансування на краю прірви. Впасти Україні, звичайно, не дадуть, але народ матиме ще важче і бідніше життя. А міжнародні фонди Україні видаватимуть мізер до тих пір, поки в країні не почнеться визначеність. Проте, реформи все одно йтимуть, хоч і повільніше, допомога все одно буде надходити, хоч і скромніша, дрібний бізнес все одно буде розвиватися, хоч і з перебоями. Життя триває, нехай не так, як хотілося б, але в потрібному напрямку, резюмував Манн.

17875 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *