Україна посіла перше місце в Європі з IT-аутсоріснгу

itУкраїна є домом для більш ніж 100 R&D-компаній (R&D – Research & Development, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи), що є дочірніми від глобальних компаній в різних галузях промисловості, в тому числі в секторах зв’язку, програмного забезпечення, комп’ютерних ігор та електронної комерції. Про таке повідомляє портал IT Outsoursing News.

Майже 100 тисяч українських програмістів служать тисячі компаній. В ІТ-індустрії Україна має найбільшу кількість ІТ-фахівців в Європі, до того ж, ці показники демонструють тенденцію до зростання найбільш швидкими темпами. Незважаючи на політичну нестабільність, в Україні IT-сектор щорічно збільшується темпами, що визначається двозначними цифрами.

Обсяг експорту галузі розробки програмного забезпечення України в 2015 році досягнув $2,5 мільярдів.

За очікуваннями, до 2020 року IT-інженерна робоча сила України має зрости ще вдвічі. Найпопулярнішим місцем в Україні для відкриття R&D-центрів є Київ, столиця концентрує більше половини всіх подібних баз в країні. Інші ключові локації для R&D-діяльності є Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків і Вінниця.

631 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *