Україна домовилася з Турцією про спільне літакобудування

1

Українська делегація домовилася з турецькою стороною про співпрацю в галузі авіабудування та космічних технологій. Про це повідомляється у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Він поділився результатами участі української делегації в 10-му засіданні Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва. Геннадій Зубко, зазначає, що Україна і Туреччина запланували разом розробляти і виготовляти нові пасажирські та транспортні літаки на базі ДП «Антонов». Зокрема, мається на увазі розробка пасажирського літака TAN-158 на базі українського АН-158; транспортного літака для турецької сторони на базі літака АН-178 та літака для турецької сторони на базі літака Ан-70, уточнив Віце-прем’єр-міністр.2

Раніше, у 2015 році Україна і Саудівська Аравія домовилися про розробку і виробництво літаків, а в цьому році Державне підприємство «Антонов» провело переговори з індійською компанією по постачанню 200 літаків в Індію.

1771 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *