Триває підготовка до заходів 8-9 травня. Виплати всім ветеранам будуть до кінця травня.

1

По всій Україні 8 та 9 травня планується проведення заходів, і вони повинні пройти на найвищому рівні. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Він зазначив, що сьогодні відбулося засідання Оргкомітету з питання підготовки та відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ході засідання присутні обговорювали готовність до проведення всіх запланованих заходів на 8 та 9 травня по всій території України. Головні питання – забезпечення оперативного проведення заходів а також здійснення виплат разової допомоги. Виплати мають бути учасникам війни та членам сімей загиблих, дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, учасникам бойових дій, учасникам війни і жертвам нацистських переслідувань. Також говорили про план забезпечення миру і спокою під час проведення цих заходів.

Нагадаємо також, що Уряд підвищив розмір виплат декільком категоріям отримувачів допомоги: особи, які раніше отримували 465 грн., мають отримати по 500 грн., а категорії, які отримували 170 грн., мають отримати по 400 грн.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів прем“єр Володимир Гройсман повідомив, що резерви для виплат, необхідні для одноразової допомоги ветеранам ВВВ, знайдено. Необхідно лише забезпечити їх виплату до кінця поточного місяця.

На засіданні Гройсман також порушив питання про скасування податку на пенсію. За словами прем’єра, цей проект буде розглянутий відразу після свят на черговому засіданні. Ще на сьогоднішньому засіданні обговорювалося питання забезпечення гарячим водопостачанням усіх населених пунктів. Гройсман звернувся до українців, у яких дотепер є проблеми з місцевими органами влади, які не надають таку послугу населенню. Він порадив відправляти скарги особисто йому.

1398 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *