Терористична атака в Брюсселі нанесла збитків на € 4 мільярди

brusselЗа попередньою оцінкою фахівців терористична атака в Брюсселі 22 березня вже коштує країні не менш, ніж 4 мільярди євро, або 0,1% від свого ВВП. Про таке повідомляє головний економіст нідерландської фінансової компанії ING Пітер Ванден Хоут в своєму інтерв’ю виданню Het Nieuwsblad.

Економіст стверджує, якщо рівень терористичної загрози буде зберігатися, або стануться повторні атаки, збитки стануть значно вищими. «Може бути запроваджено ще багато заходів безпеки, які також мають неабияку ціну. Закриття аеропорту теж призводить до збитків, які нараховуються сумами до €10 млн. на день. Доходи від функціонування громадського транспорту – це ще одна суттєва стаття збитків», – перераховує Пітер Ванден Хоут.

Також фахівець зазначає, що законопроект про ремонт пошкоджень грає лише незначну роль. Значні збитки наносить те, що зі вчорашнього дня в Брюсселі не працюють магазини, ресторани, кафе.

Терористична атака, що сталася в Брюсселі 22 березня, забрала життя 31 людини, багато поранених знаходяться у лікарнях, життєдіяльність міста наразі паралізована.

2948 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *