Теракт біля посольства в Афганістані: загинуло більше 15 осіб, поранено – більше 100

Рисунок1Вранці 19 квітня в густонаселеному районі, де розташований цілий ряд афганських міністерств, посольство США і штаб-квартира місії НАТО, прогримів потужний вибух. Як стверджують місцеві ЗМІ, смертник ісламістського руху Талібан підірвав себе поряд з будівлею Управління національної безпеки Афганістану. Про це в своєму зверненні на національному телебаченні заявив президент Афгані стану Ашраф Гані.

За уточненою інформацією, вибухнув керований смертником автомобіль, начинений вибухівкою. Слідом за вибухом на протязі близько пів години на вулиці відбувалася масова стрільба. Силовики і військовослужбовці протягом трьох годин ліквідували всіх причетних до теракту бойовиків.

Відомості про кількість жертв і постраждалих різняться. За даними МВС Афганістану, загинуло щонайменше 15 осіб, ще 161 людина отримала поранення. МОЗ країни повідомляє про “більше 20 жертв” і 208 поранених. В той час як Афганське агентство Khaama Press стверджує, що загинули 30 осіб. Інша місцеве агентство — Pajhwok Afghan News — передає, що вибухом вбито щонайменше шестеро, більше 20 осіб отримали поранення. Служба ВВС повідомляє про декілька жертв і понад 200 поранених, а NBC говорить про 20 жертв і “майже” 200 поранених.

Загалом цифри можуть змінюватися, так як під час подій в цьому місці знаходилося дуже багато людей, — заявляють правоохоронці.

3074 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *