США збільшують кількість віз для українців

6
Співробітники Департаменту консульської служби України на своїй сторінці в Фейсбуці повідомили про те, що Сполучені Штати Америки збільшили кількість виданих неміграційних віз громадянам України.

У 2015 році візи отримали більше 77 тисяч українців, в той час, як у 2014 році цей показник був меншим на 22 відсотки. Співробітники департаменту підкреслили, що в Міністерстві закордонних справ України також відзначили позитивну динаміку в цьому напрямку і заявили, що вітають збільшення кількості віз для українських громадян. Крім того, в минулому році українцям було видано трохи більше чотирьох тисяч міграційних віз, заявили в департаменті. Зафіксовано більш як п’ятдесят тисяч віз, видані українцям в минулому році – це візи типу «Бізнес» і «Туризм». Більше десяти тисяч – це візи для членів екіпажів, також близько семи тисяч українців отримали візи, беручи участь в програмах обміну.

У департаменті додали, що наразі Україна вийшла на п’яте місце серед країн Європи, яким Сполучені Штати найчастіше оформляють неміграційні візи.

8089 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *