Стівен Хокінг проти виходу Великої Британії з ЄС

hawking2Найвидатніший фізик сучасності Стівен Хокінг приєднався до більш ніж 150 провідних вчених, закликаючи Великобританію залишитися в Євросоюзі. Знані науковці вважають, що вихід стане катастрофою для британської науки.

Хокінг та інші члени Королівського товариства, серед яких троє лауреатів Нобелівської премії, надіслали листа до газети The Times, де стверджують, що втрата зв’язків Британії з Євросоюзом матиме руйнівні наслідки для досліджень на обох фронтах.

«По-перше, збільшення фінансування значно підвищило рівень європейської науки в цілому і Великої Британії зокрема, тому що ми маємо конкурентну перевагу. По-друге, ми тепер рекрутувати багатьох з наших кращих дослідників з континентальної Європи, в тому числі більш молодих, які отримали гранти ЄС і вважали за краще переїхати до нас. Маючи змогу залучити і фінансувати найбільш талановитих європейців, ми забезпечуємо майбутнє британської науки, а також заохочуємо кращих вчених в інших місцях, щоб вони приїжджали сюди», – зазначається в листі.

Голосування з питання виходу з ЄС Великої Британії відбудеться на референдумі в червні цього року.

10067 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *