Створення російської Національної гвардії, або становлення диктатури Путіна

55Особистісна диктатура Путіна встановиться відразу після формування Національної гвардії в Росії. Таку думку висловив Олександр Сотник, відомий російський журналіст.
За його словами, в Росії народне невдоволення все збільшується, і «жменька» путінців таким чином знайшла єдиний вихід із ситуації, враховуючи політичні і економічні перспективи для країни.
Сотник вважає, що гвардію «наділять» особливими повноваженнями, що дозволятимуть без попередження дозволить їм увірватися в квартири громадян, а також заарештовувати по будь-якої причини і безпідставно перевіряти документи. Російський журналіст зазначає, що депутати Держдуми вже готові прийняти проект про Нацгвардії мало не за один день, і така поспішність свідчить про те, що Путін дуже поспішає. Адже інформація про офшори вже відома, гроші діставати немає звідки, і ще президент розуміє, що за першими офшорами «підуть» і інші. Крім силового варіанту розв’язання ситуації, у Путіна інших механізмів не залишається. Він вміє тільки пускати кров, стріляти і тероризувати. Отримавши гідну відсіч в Сирії і Україні, Путін почне добивати росіян. Проект торкнеться всіх, хто спробує бунтувати, — вчителів, кримських татар, циган та студентів, зазначає Сотник.

11035 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *