Стан українських лікарів, звільнених з полону ІДІЛ задовільний

5Як повідомляє Інформагенство “УНН” з посиланням на представника Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ, Євгена Ігнатовського, бойовики «Ісламської держави» до українських лікарів не застосовували ніяких тортур.

Медики утримувалися в полоні у місті Бен-Джавад з 25 березня поточного року. Під загрозою насилля їм заборонили покидати цей населений пункт. Також до українців було приставлено охорону, яка вела за ними постійний нагляд.

Ісламісти примушували працювати українських медиків у лікарні одного з лівійських міст. Серед зазначених тринадцяти медиків були лікарі, медсестри та акушери, серед них – 8 жінок.

Завдяки роботі працівників МЗС України, а також посольства України в Лівії цих людей вивезли до безпечного місця, яке знаходиться на території Лівії. А саме, на теперішній момент медики перебувають у місті Рас Лану, та ще не можуть відповісти на питання про своє бажане місце перебування – чи то вони повернуться до України, чи будуть продовжувати працювати в медичних установах Лівії, – повідомляє Ігнатовський.

Також за словами Євгена Ігнатовського українці мають змогу зв’язуватися зі своїми рідними – в їх місці перебування є можливість користуватися інтернет-звʼязком.

Нагадаємо, як повідомив Міністр закордонних справ, Павло Клімкін, 3 травня лікарів звільнили з полону терористичного угрупування «ІДІЛ».

На відміну від «ІДІЛ», терористи ЛНР та ДНР зірвали домовленість про обмін полоненими, який мав відбутися перед травневими святами.

808 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *