Станція “Вокзальна” у Києві закривається на ремонт

4

Відсьогодні у київському метро закривається ключова станція «Вокзальна». Закривається на 4 місяці, лише на вхід та за раніше оголошеним графіком.

Як повідомляє прес-служба КМДА, закриття було раніше заплановано і повʼязане воно з проведенням ремонтних робіт – ремонтуватимуть три ескалатори, причому роботи проводитимуться цілодобово.

Згідно графіку закритою станція  буде з понеділка по четвер в ранкові та вечірні години «пік»: з 7:00 до 9:30 і з 16:00 до 19:30. У п’ятницю станція не працюватиме з 7:00 до 9:30 і з 14:30 до 19:30, в суботу з 7:00 до 9:00 ранку, в неділю ж працюватиме в звичайному режимі.

Саме в зазначений час два ескалатори будуть продовжувати працювати на підйом, в той час як третій ремонтуватимуть. Виїхати з вокзалу можна буде за додатковими маршрутами, автобуси возитимуть пасажирів до найближчої станції метро.

Упродовж всього часу ремонту 7 потягів далекого сполучення зупинятимуться на станції «Святошин». Ці заходи дозволять зменшити навантаження на станцію та заощаджуватимуть час пасажирам, які їдуть з/до західної частини Києва.

Відкриття станції заплановано через 4 місяці – на 6 вересня, та зі слів одного з начальників управлінь метрополітену можливо, вже 1 вересня найнавантаженіша станція столичної підземки запрацює.

1115 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *