Скандальновідомому журналісту Отару Кушанашвілі заборонили в’їзд в Україну

kush2СБУ прийняла рішення про заборону в’їзду в Україну російському журналісту Отару Кушанашвілі терміном на 3 роки, після того, як стало відомо, що  журналіста було призначено на посаду ведучого українського ЗМІ «Радио Вести».

Підставою до заборони стала провокаційна заява, яку раніше Кушанашвілі зробив на телеканалі LifeNews: «Один взгляд премьер-министра страны, в которую я собираюсь ехать, говорит о том, что уровень психопатии является очень высоким… По глазам его видно, что он не в себе. И исходя из того, что он является одним из руководителей государства, которое ведет эту войну, можно сказать, что с киевской стороной что-то не так… Но если вы меня спрашиваете, за кого я, то конечно, я за Российскую Федерацию, в которой живу и которую люблю».

У зв’язку зі цією заявою, народний депутат ВР Микола Княжицький звернувся до прес-секретаря президента Святослава Цеголко з вимогою відреагувати на неї.

Раніше на на своїй сторінці Facebook скандал прокоментував нардеп Мустафа Найєм: «Отар Кушанашвілі має повне право у відповідність з законами і традиціями своєї країни висловлювати подібні думки і судження на території Росії. Але приїжджати працювати в Україні, захищаючи Кремль і ображаючи прем’єр-міністра моєї країни – це неприйнятно».

Зі свого боку політолог Тарас Березовець на своїй сторінці Facebook закликав до бойкоту «Радио Вести».

Втім, Кушанашвілі вважає, що формулювання “депортація з України” лише підвищить його рейтинг в самій Росії.

1989 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *