Сирійські ЗМІ повідомляють про страту 175 робочих бойовиками ІДІЛ

zavodБойовики терористичного угрупування «Ісламська Держава» (ІДІЛ) стратили 175 робочих, яких було захоплено у понеділок на цементному заводі «Аль-Бадія» (Badiyah) під Дамаском. Ще 165 осіб залишаються в заручниках у терористів. Про масову страту повідомило сірійське державне телебачення.

Як стало відомо, джехадисти з угрупування ІДІЛ 4 квітня несподівано атакували завод компанії «Аль-Бадія», розташований в місті Думейр, який знаходиться приблизно в 50 км східніше сирійської столиці – Дамаска. У полоні опинилося 340 працівників заводу – робочих і спеціалістів. Зв’язок із захопленими співробітниками встановити не вдалося.

Раніш місцеві жителі повідомили, що бранців переправили в район Східна Гута – місце розташування бази терористів. Обізнані джерела повідомляють, що п’ятьох заручників згодом звільнили, в той час як інші були вбиті через їхню релігійну приналежність.

Інші джерела стверджують, що у четвер, 6 квітня 140 заручникам вдалося вирватися з полону та сховатися у жителів сусіднього Джейруда.

Наразі інформація уточнюється.

5201 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *