Сер Пол Маккартні з’явиться в “Піратах Карибського моря – 5”

Pirates2Одну з ролей в п’ятому фільмі-блокбастері «Пірати Карибського моря» виконає видатний рок-музикант, колишній засновник легендарного The Beatles – Пол Маккартні.

За даними американського таблоїду The Hollywood Reporter, виробництво п’ятого фільму франшизи «Пірати Карибського моря» («Мертві не базікають», або «Мертві казок не разповідають») вже було завершено, але режисери Йоахім Ронінг і Еспен Сандберг будуть знімати додаткову сцену з колишнім «бітлом». Яку роль він буде грати і який сюжет сцени, що дознімають творці фільму, допоки невідомо.

Це не перша поява рок-музикантів в проекті, раніше Кіт Річардс (гітарист The Rolling Stones) з’явився в двох останніх фільмах франшизи, виконавши роль Едварда Тіґа – батька капітана Джека Горобця (Джонні Деппа). Річардс був залучений до з’йомок після того, як Джонні Депп зізнався, що яскрава манірність його персонажу була принаймні частково «позичена» в легендарного рок-гітариста. Про те, чи з’явиться Кіт Річардс в наступному фільмі, також нічого не відомо.

Прем’єрний показ  блокбастеру «Пірати Карибського моря: Мертві казок не разповідають» має розпочатися 26 травня 2017 року.

17245 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *