Сенсаційна заява людини-легенди Стівена Хокінга

3
Стівен Хокінг, володар гострого розуму та розробник різноманітних теорій зробив сенсаційну заяву. Всесвітньо відомий британський винахідник вважає, що вже через сто років люди зможуть колонізувати Марс. Можливо навіть, що ця подія відбудеться набагато раніше.

Вчений, який брав участь у створенні теорії нескінченності Всесвіту розповідає, що в останні роки астрофізики Управління з аеронавтики й досліджень космічного простору (NASA) та багатьох інших космічних агентств ретельно вивчають Марс, і їх недавні знахідки підтвердили думку про існування життя на цій планеті. Хокінг впевнений, що планета Марс схожа за своєю будовою на Землю. Крім того Марс – планета, що знаходиться найближче до Землі, і тому людство незабаром його колонізує.

Хокінг вважає, що через сто років на Марсі з’являться перші автономні колонії, проте на реалізацію проекту будуть потрібні мільярди доларів, а вчені мають з’ясувати, як можна забезпечити життя землян на Марсі в умовах космічної радіації. Крім цього, необхідно звернути увагу на вивчення проблеми відсутності земних ресурсів а також на небезпеку змін в організмі людини, зазначив Хокінг.

2440 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *