Росія продовжує завозити в Крим новітню військову техніку

51

За словами представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Скобіцького Вадима, Російська Федерація активно перевозить нові види озброєння до півострова Крим. За його словами, ці види озброєння включають підводні човни, оснащені новітніми крилатими ракетами, а також ракетні комплекси для використання на суші.

У своєму інтервʼю телеканалу «5 канал» Скобіцький також наголосив про підсилення Росією не тільки корабельних угрупувань, а й авіації. На даний момент, користуючись можливістю анексованого Криму, туди завозять нові види найсучаснішого військового обладнання. Обладнання на скільки потужне, що як вирішать використати нові крилаті ракети, які знаходяться в Криму – то площа ураження їх зможе сягнути всієї території України.

Представник Головного управління розвідки впевнено говорить про плани Росії і надалі підсилювати свої військові угрупування, які є на даний момент в Криму.

Нагадаємо, що 4 квітня на територію анексованого Криму було десантовано близько 400 військовослужбовців підрозділів повітряно-десантних військ збройних сил Російської Федерації.

На думку експерта Міжнародного центру оборони і безпеки Дмитра Теперік, на даний момент баланс конвенціональних сил в регіоні Балтійського моря теж серйозно порушений на користь Росії, і це є загрозою для країн Балтії, тому розміщення додаткових сил, які планує НАТО, в регіоні має виправити ситуацію.

1008 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *