Росія планує виставити Україні рахунок за пікети консульств

Лавров заявив, що Росія виставить Україні рахунок за збитки спричинені пікетами консульств.

Коментуючи для каналу «РЕН ТВ» ситуацію з пікетами дипустанов РФ в Україні глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про намір Росії відшкодувати свої збитки.

Лавров повідомив про своє очікування реакції на ці дії з боку світу. Як він зауважив, найголовнішим є «припинення подібної діяльності з боку кураторів української влади».

Також Лавров повідомив, що планує розмовляти на цю тему з держсекретарем США, а також про те, що до європейських столиць передані відповідні сигнали.

9 березня під керівництвом нардепа Парасюка невідомими буда влаштована провокація біля консульства РФ. У Львові після акції на підтримку Савченко невідомі закидали яйцями дипустанову. Полетіла на подвір’я консульства і петарда.

Парасюк, який з’явився у натовпі, почав агресивну розмову з українськими військовослужбовцями, які стояли на охороні консульства. Нардепу вдалося прорватися на подвір’я, де він побився з працівником дипломатичної установи. Останній на вимогу Парасюка зняв з флагштоку прапор Росії. Нардеп намагався спалити триколор, а невідомі запустили на подвір’я консульства димову шашку.

1408 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *