Російських ГРУшників Александрова та Єрофєєва засудили до 14 років ув’язнення

e-a2Рішенням Голосіївського суду міста Києва спецслужбовці ГРУ Генштабу ЗС Російської федерації Олександр Александров та Євген Єрофєєв визнані винними за частиною інкримінованих ним статтями. Кожного з них засуджено на 14 років тюремного ув’язнення.

Таким чином, військові визнані винними в участі в терористичній організації за попередньою змовою, здійсненні теракту, що призвів до загибелі людини (ст. 258-3) та веденні агресивних військових дій на території України (ст. 437).

За трьома статтями, а саме, контрабанда зброї (ст. 201), носіння зброї без дозволу (ст. 263), порушення правил перетину тимчасово окупованих територій (ст. 332-1), суд вимогу держзвинувачення не задовольнив.

Докази провини підсудних, що були надані державним обвинуваченням, суддівська колегія визнала достатніми.

У своєму останньому слові росіяни вкотре заявили про свою невинність, а від своїх показань, наданих під час попереднього слідства, про те, що вони є діючими військовослужбовцями, відмовились.

Нагадуємо, за вчинення тяжких злочинів на території України, які призвели до загибелі українського військовослужбовця Вадима Пугачова, прокурори вимагали для Александрова та Єрофєєва по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

ГРУшників було затримано у травні 2015 р. під містом Щастя Луганської області.

1993 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *