Робота комісії по створенню Державного бюро розслідувань почалася

 

7
Нарешті почала свою роботу Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань і його заступників. Про це повідомляє народний депутат Євген Дейдей. Він зазначає, що зібралися всі девʼять членів Комісії, делеговані Президентом, Верховною Радою і Кабінетом Міністрів України.

 

8На першому засіданні, яке пройшло вчора, вже були обрані Голова та Секретар. Шістьма голосами було підтримано кандидатуру Романа Майданника, якого Комісія затвердила на посаду Голови. Досвід і теоретичні знання обраного Голови в сфері юриспруденції допоможуть членам Комісії організувати злагоджену роботу, а також об’єктивно оцінювати учасників конкурсу в майбутньому, висловив свою впевненість Дейдей.

 

 

6При виборі Секретаря Комісії більшість голосів були віддані за кандидатуру першого заступника Міністра юстиції Наталію Севостьянову, запропоновану Дейдеєм. Отже, робота з призначення Директора Державного бюро розслідувань нарешті зрушила з «мертвої точки». Попереду не менш важливе визначення Регламенту роботи Комісії та термінів проведення конкурсу, але основним питанням залишається обговорення кваліфікаційних критеріїв відбору кандидатів, резюмував Дейдей.

12190 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *