Резонансна заява радника Путіна

Після звільнення Савченко рейтинг Порошенко різко підвищиться, а сепаратисти на Донбасі будуть остаточно “злиті”, і це станеться через неправильні дії Путіна. Таку думку в ефірі «Ехо Москви» висловив відомий журналіст та член ради при президенті Російської Федерації з прав людини Максим Шевченко. За словами журналіста, Путін обміняв Савченко, ніби то для того, «щоб врятувати від політичної смерті Петра Порошенка».

Таким вчинком, вважає Шевченко, російський президент підняв рейтинг українського глави, і тепер весь світ буде думати, що Порошенко змусив Москву повернути Савченко, а також наблизив повернення Донбасу і Криму. Також він зазначає, що український президент вигідний Путіну, оскільки «він тільки на словах такий страшний». Журналіст також упевнений в тому, що Москва почала потроху «зливати» Донбас і руйнує промислову складову цього регіону. Москва жертвує життям людей, які боролися за свободу Донбасу, зазначає Шевченко, і всі ці люди будуть вбиті.

1Український політолог Олег Пономар зі своєї сторони також прокоментував ситуацію: він відмітив, що Путін не «виторгував виведення військ із Сірії за Савченко», а просто виконує вимоги Заходу, які все далі будуть жорсткішими. Адже саме Росія знаходиться під санкціями і не має доступу до перекредитування корпоративного боргу перед Заходом, саме Росія має закритий доступ до обладнання та технологій газових та нафтових технологій та ін. І хоча Росія та російські діячі обурено надають різноманітні коментарі щодо своєї позиції, та це все лише слова.

4328 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *