Під час теракту в Тунісі загинули 20 людей

article-3000614-26C7298200000578-82_636x382Після теракту в музеї “Бардо” у столиці Тунісу, кількість жертв зросла до 20 осіб. Такі дані надав у четвер глава туніського МЗС Тайеб Баккуш.

“Один з важко поранених помер, і таким чином число загиблих досягло 20 осіб. Ще кілька десятків людей отримали поранення”, – повідомив туніський міністр.
Баккуш також заявив, що троє бойовиків, що напали на туристів, затримані. “Трьох злочинців було затримано, четвертий зараз став об’єктом посилених розшуків”, – додав він.

Раніше повідомлялося про те, що в ході спецоперації зі звільнення заручників були знищені два терориста. Також висловлювалися припущення, що кільком їх спільникам вдалося втекти. Згідно з першою інформацією, теракт організували бойовики з угрупування “Окба ібн Натан”, пов’язаного з “Аль-Каїдою в країнах ісламського Магріба”.
Переодягнені у військову форму бойовики 18 березня під’їхали на машині до території музею “Бардо” в Тунісі, розташованого поруч з будівлею парламенту, і відкрили безладний вогонь з автоматичної зброї. Після цього вони захопили іноземних туристів, які знаходилися поблизу. У момент атаки в музеї і біля нього знаходилися не менше 100 відвідувачів, більшості з яких вдалося своєчасно евакуюватись.

2305 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *