Путін пропонує росіянам «безвозмездно» гектар землі на Далекому Сході

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який дозволяє безкоштовну видачу землі на Далекому Сході. Така інформація з’явилася на порталі правової інформації Російської Федерації.

Відповідно до закону кожен громадянин може розраховувати на отримання 1 гектару землі на Далекому Сході, що перебуває у власності держави або муніципалітету. Ділянку можна буде отримувати в безоплатне користування на термін до 5 років. Після закінчення п’ятирічного терміну ділянку можна буде отримати в оренду або у власність. Однак якщо землю не будуть використовувати за призначенням, то її можуть вилучити.

Також власників таких ділянок попереджують про те, що вони не мають права їх продавати, здавати в оренду або віддавати в безоплатне користування, якщо другою стороною договору є іноземець, людина, що не має громадянства, або юридична особа, статутний капітал якого містить частку іноземних коштів.

«Безкоштовні гектари» можна буде отримати в Якутії, на Камчатці, в Приморському, Хабаровському краях, Амурській, Магаданської, Сахалінської областях, Єврейській автономній області, а також на Чукотці. Для оформлення права на землю за спрощеним порядком треба всього лиш зареєструватися на єдиному порталі держпослуг Росії.

Нагадаємо, ще на початку квітня, коли тільки вносився даний законопроект на голосування, жителі Якутії виступили проти такої ініціативи, вважаючи, що землі далекого сходу можуть стати предметом полювання для авантюристів, які хочуть знайти корисні там копалини у вигляді нафти чи дорогоцінних металів. В регіоні навіть пройшли мітинги проти прийнятті законопроекту та з пропозицією винести питання на референдум, та як бачимо, ніякого впливу на керівництво країни це не мало.

3373 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *