Путін віддав наказ про виведення російських військ з території Сирії

pu-2Сьогодні президент Росії Володимир Путін заявив, що вивід військ РФ, які перебувають на території Сирії, має розпочатися вже взавтра – 15 березня.

Цю заяву було оголошено на зустрічі президента РФ з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим та міністром оборони Сергієм Шойгу. Зі слів Путіна витікає, що заплановане виведення військ узгоджено з керівництвом Сирійської Арабської Республіки.

Президент Росії вважає, що мета, яка була поставлена перед міністерством оборони РФ, досягнута, тому, як головнокомандуючий, віддає наказ про вивід основної частини військового угрупування. Паралельно Путін наголосив на важливості інтенсифікації російської участі в налаштуванні мирного процесу в Сирії.

Офіційна присутність Збройних Сил РФ у Сирії тривала з 30 вересня 2015 року.

З 27 лютого на території Сирії діє режим перемир’я, досягнутого при посередництві Росії і США. Згідно доповіді Центра політичних досліджень Сирії, громадянський конфлікт в країні, що триває рівно 5 років, вже забрав життя більш ніж 470 тисяч осіб, близько 2 мільйонів осіб отримали поранення, майже половина населення Сирії – 23 мільйона осіб покинули країну.

9088 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *