Пряма лінія з президентом Росії Володимиром Путіним

pl-putin214 квітня у Москві проходить щорічна «Пряма лінія з Володимиром Путіним», яку в прямому ефірі транслює Перший телеканал. Подія відбувається в 14-й раз.

Кількість питань до Путіна напередодні перевищила 1,5 мільйони. У минулому році президенту надіслали близько 3 мільйонів питань. Тоді Путін спілкувався з народом майже  чотири години. Питання, які задають главі держави, здебільше стосуються соціально-економічних проблем, житлово-комунального господарства, стану автомобільних доріг. За словами прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, курс рубля росіян особливо не турбує. Путіну також задають питання, пов’язані з резонансними подіями.

Наразі пан Путін підтвердив достовірність інформації, що міститься в Панамському архіві, проте відхрестився від будь-якого відношення до офшорних грошей. Також російський президент заявив, що не вірить в швидку відміну санкцій щодо Росії. Ще він розкрив подробиці особистого життя, та обставини розлучення з екс-першою леді. І відповів 12-річній дівчинці, яка запитала, чи поміг би він потопаючим Порошенко та Ердогану, і кому першому з них, на що Путін відповів, що кожному готовий простягнути руку допомоги, якщо той сам бажає врятуватися.

Тим часом, на сайті РБК розповіли, що підготовка до заходу йшла давно, останнім часом адміністрація президента шукала людей, які могли б задавати питання главі держави. У минулий вівторок кілька сотень майбутніх гостей студії зібрали в Підмосков’ї в одному з пансіонатів управління справами президента, де і відбувалися репетиції «Прямої лінії».

4522 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *