Прес-конференція у Манчестері: Ф’юрі роздягнувся, а Кличко брутально його послав

boyОдіозний Тайсон Ф’юрі поглумився над Володимиром Кличком під час їх спільної прес-конференції в Манчестері, присвяченій реваншу 9 липня. Чемпіон світу зняв з себе футболку, вразивши своїм зовнішнім виглядом і “потролив” українця.

“Я не атлет. Не називай мене атлетом. Подивися на це, хіба так виглядає тіло боксерів? І це побило тебе. Ганьба тобі! Ти був побитий товстуном. Я дресирована мавпа. Я посміховисько. Я створений, щоб бути лиходієм і ізгоєм. Але людям подобається дивитися на таке. Я роблю це для всіх, тому вони і платять “, – цитує Тайсона TheTelegraph.
Як повідомляють ЗМІ, Ф’юрі влаштував шоу під час зустрічі з Кличком в конференц-залі, а сам Володимир брутально послав Тайсона за його поведінку.

“Мене не влаштовує те, як Ф’юрі представляє собою спорт. Він робить багато неповажних  заяв. Я не буду багато говорити і буду лаконічним в своїй промові, але я б ніколи не сказав, що гомосексуалісти – це педофіли, яких необхідно відправити до в’язниці. Або що жінкам місце на кухні. Я б хотів сказати Тайсону Ф’юрі: пішов на х ..! “, – цитує Кличка The Telegraph.

3781 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *