Президент обговорив з Головнокомандувачем Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі Філіпом Брідлавом перспективи співпраці

55fc70311ea2f8b65f59526e7c364f91_1437596460_largeПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Командувачем Збройними Силами США в Європі, Головнокомандувачем Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, генералом Філіпом Брідлавом.

Співрозмовники обговорили ситуацію в Україні та перспективи співпраці.

Петро Порошенко поінформував Філіпа Брідлава про поточний стан врегулювання ситуації на Донбасі та підкреслив, що Україна чітко дотримується Мінських домовленостей і наполягає на необхідності їх належного виконання всіма сторонами.

Глава Української держави висловив вдячність за підтримку та допомогу з боку США та НАТО у посиленні обороноздатності України. «Для нас це надзвичайно важливе питання під час анексії Криму та агресії на Донбасі», – сказав Петро Порошенко.

Президент відзначив ефективність спільних тренувань військових, зокрема на Яворівському полігоні. Глава держави висловив зацікавленість України у розвитку подальшої співпраці в оборонній сфері, в тому числі розширенні програми спільних навчань з метою підсилення української армії, приведення рівня її підготовки у відповідність до кращих сучасних стандартів. «Ми маємо ефективну військово-технічну співпрацю. В нас також є хороші перспективи для кооперації в питанні військових навчань», – зазначив Президент.

Філіп Брідлав позитивно оцінив існуючий рівень співпраці між українськими та американськими військовими, зокрема в питанні спільних навчань. «Вся інформація, яку я отримую, свідчить, що навчання проходять дуже добре, що військові тренуються та виконують завдання на високому рівні», – зазначив він.

Філіп Брідлав наголосив на необхідності продовження реформування Міністерства оборони. «Важко робити реформи, коли йде війна. Ми підтримуємо Вас і будемо підтримувати в подальшому», – запевнив він.

 

оригінал на сайті ПУ

1780 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *