Правоохоронці США знайшли спосіб розблокувати iPhone терориста без допомоги Apple

hack-iphoneЯк стверджується, інструмент для злому iPhone, що належить терористу з Сан-Бернардіно, ФБР надала «третя сторона», інформація про яку не розголошується.

У заяві міністерства сказано, що виявлений спосіб не обов’язково гарантує успішне виконання операції, тому відомству ще належить перевірити його ефективність. Остаточним терміном повідомлення про результати злому iPhone призначено 5 квітня.

Нагадаємо, все почалося 16 лютого, коли суд Каліфорнії зобов’язав компанію Apple допомогти ФБР отримати доступ до важливої інформації з iPhone терориста Сеїда Фарука. В Apple відмовилися виконувати це розпорядження, а глава компанії опублікував відкритого листа, де назвав вимогу влади «загрозою безпеці користувачів».

Компанію Apple підтримали багато відомих особистостей і великих компаній в галузі IT-індустрії, в тому числі Google, Microsoft, Twitter і Facebook.

На вчорашній презентації нових продуктів глава Apple Тім Кук подякував колегам і громадянам за підтримку, а також заявив, що компанія відчуває свою відповідальність за безпеку даних користувачів і “не має наміру піднімати білий прапор”.

20853 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *