Порядок 2 травня в Одесі забезпечуватимуть три тисячі бійців Нацгвардії і поліцейських

biyziДо Одеси вже введені додатково тисяча бійців Нацгвардії і поліцейських. Про це повідомив глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі на брифінгу в неділю, 1 травня, інформує 112 Україна.
“Зараз вже введено близько 1 тисячі додаткових солдатів Нацгвардії і поліції. В цілому ми очікуємо, що близько 3 тисяч поліцейських і нацгвардійців забезпечуватимуть порядок завтра під час річниці трагічних подій”, – сказав губернатор.
Він також упевнений, що РФ готує провокації до другої річниці 2 травня в Одесі.
“У мене немає ніяких сумнівів, що вони готують провокації, вони будуть використовувати і спробують використовувати річницю трагедії 2 травня для того, щоб розколивати ситуацію в Одесі та Україні. Є конкретна інформація, яку ми отримуємо від СБУ і інших наших служб, досить тривожна “, – зазначив Саакашвілі.Odesa
Раніше Саакашвілі заявляв, що президент Петро Порошенко відправить до Одеси тисячу силовиків, незважаючи на заяву МВС.
У свою чергу місцеве видання 048.ua повідомило, що бійці СБУ Одеського управління, а також з інших областей і бійці спецзагону СБУ “Альфа” із зони АТО приступили до патрулювання Одеси.

Також Саакашвілі відзначив, що ніяких доручень відкривати вогонь на ураження в Одесі не віддавалася.
“Я офіційно можу сказати, що ніхто ніяких доручень ніяким представникам МВС робити заяви на рахунок стрільби на ураження і подібних речей не давав. Це абсолютно неприпустимо – робити такі заяви. Органи влади повинні проявити абсолютну стриманість”, – вважає губернатор.

Як повідомлялося у ЗМІ, радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк запевнив, що по озброєним провокаторам, якщо такі з’являться під час пам’ятних заходів в Одесі, правоохоронці відкриють вогонь на поразку.

 

4438 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *