Портал WikiLeaks назвав замовника “офшорного скандалу”

Джордж Сорос

Джордж Сорос

За витоком даних з Панамської компанії Mossack Fonseca стоїть визначний фінансист та меценат Джордж Сорос та USAID (Агентство з міжнародного розвитку, США). Таке повідомлення з’явилося в твіттері порталу WikiLeaks.

За даними WikiLeaks, головною метою скандального розслідування є атака на президента Росії Володимира Путіна.

3 квітня в багатьох ЗМІ по всьому світу були опубліковані матеріали, де висвітлюється причетність світових лідерів та інших знаменитих людей до схем, збудованих задля відмивання грошей і ухиляння від податків в своїх країнах. Це журналістське розслідування набуло поширення під загальною назвою «PanamaPapers» (Панамські архіви). Зокрема, розслідування стосувалися Путіна, який має відношення до офшорної бізнес-імперії. Одна з пов’язаних з ним компаній до 2012 року мала оборот $ 2 млрд.

Портал WikiLeaks, який був заснований журналістом Джуліаном Ассанжем у 2006 р., став відомий, завдяки оприлюдненню секретних документів Держдепартаменту США. У матеріалах, що стосуються України, працівники американського посольства зображують власне бачення ситуації в країні, яке вони отримали внаслідок спілкування з представниками влади та великого бізнесу. В дипломатичній пошті описуються закулісні інтриги української політики 2006-2010 рр., завдяки яким, сьогоденні події висвітлюються з іншого боку.

931 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *