Поліція оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова

taras serПоліція встановила особи і оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві 25-річного Тараса Познякова, водія BlaBlaCar.
Про це йдеться у повідомленні ГУ Нацполіції в Київській області.
Правоохоронцями встановлено, що 4 квітня Позняков на власному авто “Ауді А-6” виїхав зі Львова до столиці.

По дорозі погодився підвезти до Києва двох осіб, які представилися учасниками АТО, але до міста він так і не доїхав – зник разом зі своїм автомобілем.
При проведенні оперативно-розшукових заходів працівники міліції встановили, що до скоєння умисного вбивства з метою заволодіння автомобілем “Ауді А-6” можуть бути причетні двоє людей:

Голуб Дмитро Вікторович, 18.11.1979 року народження, позивний “Тоф”, уродженець Російської Федерації, житель м.Чернівці, який знаходиться в розшуку за пограбування;
Кингисепп Луан Миколайович, 23.03.1991 року народження, позивний “Лука”, уродженець і громадянин РФ, житель Макіївки, Донецької області.
“Розшукувані особи можуть ховатися в зоні АТО. Вони добре володіють вогнепальною і холодною зброєю, навичками рукопашного бою, можуть бути озброєними і небезпечними. Всім, кому відоме місцезнаходження підозрюваних осіб, просимо повідомляти до 102. Грошова винагорода та анонімність гарантуються “, – відзначили в поліції.

1317 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *