Петро Порошенко передав чиновникам ЄС свій варіант «Списку Савченко»

savchПетро Порошенко на зустрічі в Брюсселі передав Голові Європейської Ради Дональду Туску та Президенту Європарламенту Мартіну Шульцу українські пропозиції по так званому «Списку Савченко», а саме, перелік осіб, причетних до викрадення української льотчиці, а також до фабрикації справи проти неї.

«Список Савченко» містить 46 прізвищ, повідомляє у своєму Twitter кореспондент «Радіо Свобода» Рикард Йозвяк. З них 44 особи – громадяни Росії, 2 – України. (За іншою інформацією осіб, проти яких пропонується запровадить санкції, більше, ніж зазначено вище). Перелік прізвищ допоки не озвучується.

Раніше Петро Порошенко зауважував, що складення «Списку Савченко» відбувається у взаємодії з іноземними партнерами, зокрема з представниками США і ЄС.

9 березня свій список осіб, причетних до справи Савченко, склали депутати Європарламенту. Відомо, що очолює цей список особисто Володимир Путін, загалом у списку 29 осіб. Документ було направлено на розгляд Верховному Представнику ЄС з зовнішньої політики та безпеки Федеріці Могеріні.

Свій «Список Савченко» планує скласти і США.

Нагадуємо, що суд над Надією Савченко має завершитись 21-22 березня, коли їй буде оголошено вирок.

24130 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *