Петро Порошенко бачить на посту прем’єра нового уряду Яресько або Садового

nasnachenieПрезидент України вважає, що очолити уряд можуть міністр фінансів Наталя Яресько або мер Львова, голова фракції «Самопоміч» Андрій Садовий. Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуці прес-секретар Президента Святослав Цеголко.

Сьогодні відбулася зустріч Петра Порошенка з лідерами фракцій, де мова йшла про вихід з політичної кризи, в якій опиналася країна. Президент і очільники фракцій вели перемовини про створення дієвої коаліції, а також обговорювали можливість майбутньої зміни Уряду.

Саме після цієї зустрічі до давно обговорюваної кандидатури на пост прем’єра Наталі Яресько додалася нова кандидатура Андрія Садового. Якщо уряд, очолюваний Яресько, Президент бачить, як технократичний, уряд Садового вважається політичним. І обидва уряди мають бути спрямовані на пришвидшення реформ.

Втім, сам Садовий заявляє, що про цю пропозицію дізнався зі ЗМІ. З його заяви випливає, що діючий мер Львова не вважає посаду прем’єра прийнятною для себе, бодай на цей час. «Є великі фракції в Парламенті – БПП, «Народний Фронт», вони мають розуміти, що зобов’язані пропонувати власні кандидатури», – пояснює свою позицію Садовий.

Раніше Наталя Яресько назвала чутки щодо свого можливого прем’єрства спекуляціями.

1024 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *