Перший заступник міністра МВС Ека Згуладзе може піти у відставку

Арсен Аваков та Ека Згуладзе

Арсен Аваков та Ека Згуладзе

Ека Згуладзе, яка з грудня 2014 р. займає посаду першого заступника міністра внутрішніх справ, має намір подати у відставку. Про це повідомляє ресурс “Інформатор” з посиланням на власні джерела.

“Інформатор” повідомляє, що рішення піти Згуладзе прийняла особисто, тобто формулювання підстав для звільнення – заява «за власним бажанням».

Керівництво заяву допоки не розглядало, припускається, що міністр МВС Арсен Аваков буде намагатися утримати Згуладзе на посаді, оскільки звільнення однієї з небагатьох реальних реформаторок може суттєво вплинути на імідж міністра і всього уряду в цілому.

Вважається, що реальною причиною рішення Еки Згуладзе є неможливість впливати на процес подальшого реформування в системі правоохоронних органів та переатестацію діючих співробітників МВС України, які залишились на свої посадах з часів старої системи. За допомогою корупційних схем колишні міліціонери, яких було звільнено, поновлюються на посадах через суди. Паралельно з цим процес залучення нових поліцейських свідомо гальмується.

Очікується, що такого самого кроку припуститься Хатія Деканоїдзе – діючий керівник Національної поліції.

11051 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *