Незабаром в Україні буде здійснено запуск ракет власного виробництва

raketa2Вже найближчим часом українські фахівці здійснять пілотні запуски ракет цілком вітчизняного виробництва. Про це агенції «Інтерфакс-Україна» повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов. Він також підкреслив, що ракетобудівництво в Україні має стати пріоритетною галуззю.

На сьогодні українські конструктори та інженери вже забезпечили виробництво всіх необхідних складових, які раніше вироблялися кооперативно з підприємствами Російської Федерації. В 2014 році це співробітництво було припинено з відомих обставин. Поновляти його в цій галузі не планується принципово, адже ракетобудування – це не тільки космос, але і вагома складова оборонної стратегії.

«З одного боку ми мусимо розвиватися як космічна держава, виробляючи високотехнологічні космічні апарати. Але при цьому ми також повинні відновити всю лінійку бойових ракет, які дозволять нам захистити країну», – пояснив Турчинов.

Секретар РНБО додав, що укріплення обороноздатності України за допомогою ракетних комплексів ведеться без жодних порушень взятих на себе міжнародних зобов’язань.

7430 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *