На Євробаченні-2017 Росію готовий представляти… Йосип Кобзон

kobzonДідусь радянського та російського шоу-бізнесу Йосип Кобзон висловив готовність представляти Росію на Євробаченні, якщо з нього знімуть санкції. Про таке повідомляють російські РІА-новини.

Ідея відрядити Кобзона на міжнародний пісенний конкурс належить депутатові російського парламенту – комуністу Валерію Рашкіну. Також він зауважив, що у разі заборони в’їзду Кобзону до України, конкурсу Євробачення треба оголосити бойкот.

Нагадуємо, Йосип Кобзон знаходиться у санкційних списках України та Євросоюзу.

Сам співак висловив свою згоду співати «за Росію», до того ж заявив, що може це зробити навіть українською мовою, оскільки сам родом походить з України (Донеччина). Проте Кобзон виказав невпевненість в здійсненності такого плану.

«Я ж під українськими санкціями. Але я б не злякався, я б поїхав, звичайно, якби санкції з мене зняли», – заявив російський співак. Також він висловив думку, що його приїзду боїться президент України Петро Порошенко та його наближені особи.

У неділю радник міністра МВС Антон Геращенко виказав думку, що в конкурсі Євробачення-2017 мають брати участь лише ті співаки, які «розуміють, що захоплення Криму і окупація частини Донбасу є злочин».

974 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *