Надія Савченко скасувала сухе голодування після бесіди з Президентом. Відео

Президент Петро Порошенко сьогодні мав телефонну розмову з засудженою в Росії до 20 років ув’язнення українською льотчицею Надією Савченко. Спільними зусиллями матері та сестри Надії, а також Президента, вдалося умовити бранку припинити голодування. Від сьогодні Савченко почала пити воду, але вживати їжу в її стані поки що небезпечно.

Ця телефонна розмова відбулася після того, як напередодні глава держави з власної ініціативи зв’язався з президентом РФ Володимиром Путіним. В ході бесіди зокрема обговорювався алгоритм звільнення української політув’язненої.

Зміст розмови між президентами підтвердив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, який також запевнив, що про обмін Савченко на двох російських ГРУшників – Єрофєєва і Александрова, мова не йшла.

Телефонну розмову зорганізував український консул, якого нарешті пустили до Савченко. Завдяки його телефону, Надія мала змогу поговорити з мамою та сестрою, а також із Президентом.

Нагадуємо, 22 березня цього року міський суд Донецька Ростовської області засудив Савченко до ув’язнення в колонії загального режиму строком на 22 роки. 6 квітня Савченко оголосила сухе голодування. 14 квітня адвокати українки оцінювали її стан як критичний.

6092 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *