Президент СРСР Михайло Горбачов схвалив політику Путіна щодо Криму

gorbacovПерший та останній президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що підтримує президента Росії Путіна щодо анексії Криму і на його місті вчинив би так само. Цими думками він поділився в інтерв’ю The Sunday Times.

“Я завжди – за вільні свободи людей, а більшість в Криму хотіло возз’єднатися з Росією. (…) Єдина справжня причина, через яку я не став би цього робити, це якби я все ще був при владі, Радянський Союз існував, і Крим був би його частиною “, – сказав Горбачов.

В ході інтерв’ю Михайло Горбачов заявив, що йому шкода, що Радянський Союз розпався, і що після його розвалу “американці з радістю потирали руки”.

У відповідь на таку заяву радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що Україна закриє право на в’їзд президенту СРСР, а також звернеться до Європейського Союзу з пропозицією поступити так само – заборонити Горбачову перебувати на його території, оскільки він підтримує агресивні дії Росії в бік України, які вчиняються всупереч міжнародному праву.

Слід зауважити, що Михайло Горбачов ще в 2014 році висловлював таку саму думку.

Михайлу Горбачову 2 березня виконалося 85 років, постійним місцем його проживання в останні роки є Німеччина (Баварія), в курортному містечку Роттах-Егерн на мальовничих берегах озера Тегернзее він живе разом з дочкою та онуками та лікується у кращих європейських спеціалістів з серцево-судинних захворювань.

1936 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *