Медпрацівники подолали 280 км пішки щоб домогтися справедливості у КабМіні

4

Учора, 24 травня члени ліквідаційної комісії опломбували всі кабінети ліквідацію «Лінійної поліклініки станції Ромни СТГО «Південна залізниця» згідно рішення Роменської міської ради від 19 травня.

Тоді обурені медичні працівники зробили рішучий крок – дійшли пішки (це 280 кілометрів) до Києва і розбили під Кабінетом Міністрів наметове містечко. Вони вимагають виплатити їм зарплати за п’ять місяців – саме стільки їм не сплачували за роботу. Однак поки медики йшли до Києва, місцева влада взагалі вирішили ліквідувати лікарню і навіть встигла зруйнувати будівлю. Вимогу, озвучену медпрацівниками в їхньому листі, хотів забрати представник Кабінету Міністрів, але мітингувальники відмовилися його віддавати. Ситуацію прокоментував заступник Міністра охорони здоров’я Роман Василишин. Він сказав, що наразі не може сказати про те, хто неправий – чи медичні працівники, чи органи місцевого самоврядування, бо коментувати події, що відбуваються у Ромнах – не в компетенції Міністерства охорони здоровʼя.5

Для вирішення питання Василишин пропонує створити комісію з медичних фахівців, економістів та юристів і таким чином розібратися, у цій справі. Заступник міністра зазначив, що мова йде про затримку виплат заробітних плат протягом декількох місяців, і необхідно з’ясувати, чому на протязі такого тривалого часу цю ситуацію ігнорувала прокуратура.

 

1210 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *