МВФ повідомив про час надання чергового траншу для України

Для того, щоб було завершено другий перегляд програми щодо розширеного фінансування EFF в Україні, треба зміцнити уряд та парламентську коаліцію. Про це заявив Джеррі Райс, який є офіційним представником МВФ.

На прес-брифінгу у Вашингтоні він зауважив на необхідності отримати більшу ясність щодо статусу уряду і коаліції. Це дасть змогу зайнятися політикою, що буде спрямована по посилення і реорганізацію економіки, а також є необхідним для завершення другого перегляду. Перегляд потрібних для цього реформ не становить секрету, його можна знайти у програмі співробітництва України та МВФ і в проекті Меморандуму який стосується другого перегляду програми. Наразі останній документ проходить узгодження в українському уряді.

Результатом схвалення меморандуму стане надання Україні третього траншу кредиту від МВФ. Його розмір має становити  $1,7 млрд. Крім того це допоможе залучити ще $2,3 млрд гарантій: від Світового банку, уряду США, кредитні транші від ЄС. Міжнародним валютним фондом в березні 2015 року схвалена програма кредитування економіки України за рахунок механізму розширеного фінансування (EFF) загальний обсяг якого становить $17,5 млрд. Україна вже отримала $6,7 млрд. Дія програми розрахована на 4 роки.

24387 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *