Марін Ле Пен готова визнати Крим російським, але за однієї умови

lepenЛідер французької партії “Національний” фронт Марін Ле Пен заявила про те, що Франція готова визнати Крим частиною Росії.

Єдиною умовою визнання Криму російською територією Ле Пен називає власне обрання на виборах, які пройдуть у наступному році.

Лідер Національного фронту вважає, що може стати наступним президентом Франції, і, якщо це станеться, Крим буде офіційно визнаний одним з регіонів Росії. Політик підкреслила, що свою позицію не змінить і буде всіляко наполягати на скасуванні антиросійських санкцій.

Нагадаємо, що про бажання боротися за президентське крісло Ле Пен заявила в лютому цього року. За словами політика, якщо вона буде балотуватися, то стане «кандидатом від правди».

Восени минулого року партія Ле Пен перемогла в першому турі виборів, однак за підсумками другого туру стала лише третьою і не змогла увійти ні в один з регіональних парламентів.

Марін Ле Пен не підтримує ідею збереження Євросоюзу. Також французький політик є прихильницею президента Росії Путіна та його політики.

lepen2

1403 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *