Легендарний футболіст Йохан Кройф помер на 69-му році життя

7

24.03.2016 зупинилося серце відомого футболіста і тренера Йохана Кройфа. Відомо, що Кройф помер від раку легенів у Барселоні, в оточенні членів своєї сім‘ї. Ще у 1991 році футболісту зробили операцію на серці, після цього він перестав палити. А в 2015 році у нього діагностували рак легенів.
Відомий голландський футболіст виступав в командах «Аякс» та «Барселона». Йохан Кройф був триразовим володарем титулу «Золотий м‘яч», та триразовим переможцем Кубку чемпіонів у складі «Аяксу». 1992 року Кройф також отримав Кубок чемпіонів вже в якості тренера. Аж вісім разів Йохан Кройф був чемпіоном Нідерландів, а один раз – чемпіоном Іспанії. Також він у складі голландської збірної став срібним призером чемпіонату світу у 1974 році та бронзовим призером першості Європи у 1976 році. За збірну Нідерландів відомий футболіст провів аж сорок вісім матчів.
У 2003 році, в листопаді було проведено опитування з нагоди 50-річчя УЄФА, згідно з результатами цього опитування Кройф був названий найкращим футболістом Нідерландів за 50 років. В 2006 році він отримав премію Лауреус – за вагомий внесок в розвиток спорту.

14279 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *