Кількість Інтернет-користувачів в Україні зростає. Соцопитування

internetФахівці з Київського міжнародного інституту соціології провели опитування серед дорослого населення України з метою визначення кількості людей, що регулярно користуються Інтернетом.

Результат соціального опитування виявив, що 61,6% українців користуються всесвітнею мережею на регулярній основі, при тому, більшість з опитаних використовують Інтернет не для робочих потреб.

На запитання, чи використовують вони Інтернет вдома, 59,5% учасників соціологічного дослідження відповіли, що користуються, 39,6% – не користуються. Цікаво, що 0,8% опитуваних заявили, що взагалі гадки не мають, що таке Інтернет. На запитання, чи користуються люди Інтернетом поза власної оселі, 34,8% відповіли – так, 63,3% – ні.

Найбільша аудиторія користувачів – українці віком 19-39 років, з них Інтернетом користується 91%. За кількістю підключень до всесвітньої мережі лідирують кияни – 78%. Більшість користувачів мешкає в середніх за розмірами містах (від 50 до 99 тис. осіб). Загалом за 2 роки між опитуваннями кількість Інтернет-користувачів в Україні зросла на 13%.

Загалом було опитано 2020 осіб з населених пунктів всіх областей України, метод опитування – особисте інтерв’ю за місцем проживання.

959 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *