Крим втрачає популярність серед російських туристів

images (1)Продавці авіаквитків вже зафіксували падіння попиту до 25% на перельоти до Сімферополя з боку самостійних мандрівників. Туроператори чекають, що в 2017 році зупиниться зростання і в організованому туризмі. Спробувавши відпочивати в Криму, росіяни віддають перевагу більш розвиненій інфраструктурі Сочі.

Про те, що попит на авіаквитки в Сімферополь скоротився більш ніж на 25% (на 15 процентних пунктів), свідчать дані компанії “Зв’язковий-Тревел”. За її оцінками, якщо в 2015 році на цей напрям доводилася половина бронювань, то зараз – не більше 35%. Комерційний директор компанії Андрій Осинцев називає зниження очікуваним.

“Ми прогнозували цей ефект за підсумками минулорічного літнього сезону: інфраструктура півострова поки не дає такої ж якості сервісу, як звичні для росіян Туреччина і Єгипет, і багато мандрівників, побувавши в Криму, вирішили, що поки не готові вибирати його для регулярного відпочинку”, – пояснює він.

Падіння популярності Сімферополя помітили і в інших агентствах. За даними Biletix, продаж авіаквитків за цим напрямком на літо скоротився на 7,5% при подорожчанні середнього чека на 23%. Але ситуація може змінитися, враховуючи, що ринок зараз характеризується невеликою глибиною бронювання, уточнюють в компанії. У DaTravel.com помітили падіння попиту на Сімферополь на 2%. На думку аналітиків компанії, популярність напряму знизилася на тлі зростання попиту на курорти ближнього зарубіжжя.

934 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *