Королеві Єлизаветі II 90 років!

elisСьогодні 90-річний ювілей відзначає королева Великої Британії Єлизавета II. З цього приводу в Британії відбудуться святкові заходи.

Королева особисто відкриє у Віндзорському парку пішохідний маршрут («Стежка королеви»), довжина якого складає 6,3 км. Ця цифра символізує термін з моменту офіційної коронації – 2 червня 1952 р. Протягом цього маршруту можна буде дізнатися про 63 значущі події з життя Єлизавети. Маршрут королева відкриватиме зі своїм 94-річним чоловіком – принцом Філіпом, герцогом Единбурзьким.

В програмі святкових заходів чаювання її Величністі зі своїми ровесниками, які 21 квітня також відзначають 90-річчя, урочиста церемонія запалювання вогнів в Віндзорському парку та сімейна вечеря в замку.

По всій країні увечері гримітиме святковий салют. Заходи, пов’язані з відзначенням ювілею, триватимуть в країні протягом 2-х місяців.

Першим з іноземних глав держав, що удостоїться привітати королеву, буде Барак Обама із своєю дружиною Мішель. Спільний ланч королівської та президентської чети відбудеться 22 квітня.

Нагадуємо, 9 вересня Єлизавета II побила зафіксований в британській історії рекорд перебування на троні в 63 роки, 7 місяців і 2 дні, який встановила королева Вікторія (1819-1901).

1086 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *