Київський велотрек повертають до життя

25474Мер Києва Віталій Кличко відвідав столичний велотрек, щоб ознайомитися з ходом робіт по його відновлення.

Один із активістів громадської організації «Київський велотрек», яка була створена, щоб опікуватися велотреком, Олександр Назаренко розповів, що після розчистки території було вивезено більше 200 тонн сміття.

«Чашу велотреку очистили, наступним кроком буде відновлення пошкодженого під час будівництва сусідньої багатоповерхівки полотна для спортивних тренувань велосипедистів. Ці роботи проходять за кошти, які надходять на рахунок громадської організації, також допомагає адміністрація Шевченківського району столиці. І ми плануємо завершити перший етап робіт до кінця червня», – розповів Назаренко.

Віталій Кличко зазначив, що міська влада готова разом із громадськими активістами відновлювати столичний велотрек.

«Ми вже повернули велотрек місту, як я і обіцяв. Тепер нам треба повернути його до життя, і я особисто підтримую цю ініціативу, щоби всі охочі приходили сюди, тренувалися і показували гарні спортивні результати», – підкреслив мер.

Trek1.11У листопаді минулого року столична влада повернула київський велотрек у власність громади міста – депутати Київради проголосували за розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного між Київрадою та підприємством «Велотрек Авангард», на якій розташовується велотрек. Скандальна історія навколо столичного велотреку тягнеться з 2006-го року, коли цей майданчик продали, незважаючи на протести громадськості. Поряд побудували висотку, яку вже кілька років не можуть здати в експлуатацію, а на місці чаші велотреку забудовник планував звести офісний центр з підземним паркінгом.

8505 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *